Myślenicki Klub Fantastyki
Rok założenia 1993
Fantastyczne Ferie 2013

TO JUŻ VI EDYCJA

            Już po raz VI Myślenicki Klub Fantastyki podczas ferii zimowych organizuje bezpłatną imprezę dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej z terenu Myślenic i okolic. W dniach 24-26 stycznia w godzinach od 12.00 do 19.00, dzięki uprzejmości dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego - pana Jacka Ślósarza, możemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do budynku małego internatu (ulica Jagiellońska 8) na Fantastycznych Ferii.
             W programie imprezy jak zawsze znajdzie się coś dla każdego. Miłośnicy gier planszowych będą mogli skorzystać z gier użyczonych przez sklep Dragonus, miłośnicy gier bitewnych będą mieli do dyspozycji salę ze stołami, makietami oraz warsztatem malowania figurek zorganizowanym dzięki współpracy ze sklepem Vanaheim. Dla miłośników literatury przewidziany będzie kącik literacki, gdzie na miejscu zapoznać się będzie można z wybranymi tytułami literatury fantasty oraz SF (osoby, które zainteresuje ta literatura znajdą wiele ciekawych pozycji na półkach Biblioteki Publicznej w Myślenicach).
            Oczywiście w programie imprezy przewidziane będą również konkursy i turnieje. Nagrody dla zwycięzców zostały zakupione dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach, pana Marka Mikosia, księgarni "Pod Arkadami" oraz Starostwa Powiatowego w Myślenicach, za co serdecznie dziękuję w imieniu uczestników, członków MKF oraz własnym. Dziękujemy również Pizzerii Ines za 10% zniżkę dla uczestników imprezy oraz właścicielowi sklepu Mad Onion oraz firmie SAQ.

PROGRAM

Czwartek 24.01
Gamesroom
Warsztaty malowania figurek
Nauka gry w Warhammera 40000
Mini turniej W40K
Turniej planszówkowy
 
Piątek 25.01
Gamesroom
Warsztaty malowania figurek
Nauka gry w Warhammera 40000
Mini turniej W40K
Turniej planszówkowy
Konkurs muzyczny
Konkurs na najlepszy kostium cz.1
 
Sobota 26.01
Gamesroom
Warsztaty malowania figurek
Nauka gry w Warhammera 40000
Mini turniej W40K
Turniej planszówkowy
Konkurs filmowy
Konkurs na najlepszy kostium cz.2
 
Pełen program wraz z godzinami znajdować się będzie na terenie imprezy.Sponsorzy i partnerzy